ONLINE ALIŞVERİŞ

LC Waikiki Green

LC Waikiki Green Dünyamıza Hoş Geldiniz

Pandemi ile gelen bu zorlu günlerde bütünün gücüne olan inancımızı pekiştiriyor, doğanın bir parçası olduğumuzu ve uyum içinde yaşamamız gerektiğini daha iyi anlıyoruz. LC Waikiki olarak, ürün güvenliğini her zaman için ön planda tutuyor, dünya kaynaklarını en doğru şekilde kullanmanın önemini biliyoruz. Bu doğrultuda insan ve çevre sağlığı konularında gerçekleştirdiğimiz çalışmalardan ödün vermiyoruz.

Tüm operasyonlarımızda; sosyal sorumluluk, sosyal uyumluluk, etik ve risk konularında çalışmalar yürütüyoruz. Sürdürülebilir kalkınma hedeflerimiz kapsamında, çalışmalarımızı birden çok alanda geliştiriyor; çalışan memnuniyeti, fırsat eşitliği, müşteri memnuniyeti ve tedarikçi bilinçlendirme faaliyetleri gibi konulara ekstra dikkat ediyoruz. Tüketim, üretim, iş hukuku, ekonomik büyüme, yoksullukla mücadele, sanayi inovasyonu, altyapı, iklim, ekoloji ve su yönetimi gibi konulara öncelik veriyoruz.

LC Waikiki Green: Doğa Dostu Koleksiyon

LC Waikiki Green koleksiyonumuz ile doğa kaynaklarını tasarruflu kullanmaya, tüm atık materyallerin kaynak olduğu gerçeğinden yola çıkarak atıklarımızı yeniden değerlendirmeye odaklanıyoruz. LC Waikiki Green markalı ürünlerimizde, ürün konforuna ek olarak, sürdürülebilir ham maddelerimizi doğru şekilde kullanmaya özen gösteriyoruz.

Organik ve geri dönüştürülebilir koleksiyonlarımız sayesinde doğa ve hayvan dostu ürünlerimizi siz değerli müşterilerimizin beğenisine sunuyoruz. Artı olarak, doğadan esinlenerek hazırladığımız bitkisel boyama ve kendinden renkli pamuk çalışmalarımızla hem ARGE ve inovasyon açık kaynaklarını araştırmak, hem de yok olmak üzere olan çeşitliliğimizin yeniden kazandırılmasına katkı sağlamak istiyoruz.

Dünyamız için yapılan her çalışmanın kıymetinin ve yapılacak işlerimizin çokluğunun farkındayız. LC Waikiki Green koleksiyonumuzu geliştirerek sizlere sunmaya ve yaptığımız çalışmaları paylaşmaya devam edeceğiz. LC Waikiki olarak merkezimizden başlayan bu değişimi sizlerle şekillendireceğimizi ve birlikte sürdüreceğimizi biliyoruz.

İyi Giyinmek Herkesin Hakkı

“İyi giyinmek herkesin hakkı” misyonumuz doğrultusunda üretim yapıyor; kimyasal kirlilikten kaçınma, insan sağlığını dikkate alma ve etik kurallar çerçevesinde iş yapma ilkelerimize sıkı sıkıya bağlı kalıyoruz. Risk yönetimi alanında kendimizi sürekli geliştiriyoruz. Ulusal ve uluslararası normlara adapte oluyoruz. Çevresel, kimyasal, sosyal ve etik konularda denetim, eğitim ve gelişim programlarımızı hem iç hem de dış paydaşlarımızla ortaklaşa yürütüyoruz. Yaptığımız bu çalışmalar sayesinde ürünlerimizdeki kimyasal riskleri ve çevre etkilerini azaltmaya devam ediyoruz.

Ekolojik dengenin sağlanması yönünde somut adımlar atıyor, insana olan yaklaşımımız kadar çevre politikalarımızı da iş modelimiz ile içselleştiriyoruz. Birlikte başarma değerlerimiz doğrultusunda hem çalışanlarımızı hem de üreticilerimizi bilinçlendirme eğitimleri veriyoruz. Şirket çalışmalarımızın tümüne ve çalışmakta olduğumuz kimyasal operasyonu olan tüm işletmelerimize 1000 üzerinde eğitimi verdik ve yeni eğitimler vermeye de devam ediyoruz. Şirket içinde yarattığımız ekolojik yaklaşım kültürümüzün ilk göstergesi olarak şirketimizde işe başlayan arkadaşlarımızın aldıkları ilk oryantasyona “ekoloji” eğitimini de ekliyoruz.

Dünyamızın yaşanabilir olarak kalması için birlikte güçlüyüz ve birlikte başarabiliriz.

Ürünlerimizi sağlıkla ve severek kullanmanızı dileriz.