ONLINE ALIŞVERİŞ
Ürün İade Ve Değişim Uygulamaları

Nakit satın aldığım ürünü nasıl iade edebilirim?
Satış fişi / fatura ibrazı ile ürününüzün iadesini 30 gün içerisinde LC Waikiki mağazalarından gerçekleştirebilirsiniz.

Kredi kartı ile satın aldığım ürününü nasıl iade edebilirim?
Satış fişi ve kredi kartı slip ibrazı ile ürününüzün iadesini 30 gün içerisinde LC Waikiki mağazalarından gerçekleştirebilirsiniz.

İade/değişim süresi kaç gündür?
Kanunen mağazalardan satılan ürünlerde eğer bir üretim hatası bulunmuyorsa (ayıplı mal değilse) değişim/iade zorunlu değildir.
Buna rağmen, LC Waikiki mağazalarımızda 30 güne kadar fiş veya fatura ibrazı ile kullanılmamış ve deformasyona uğramamış ürünlerde değişim/iade konusunda destek olmaktayız.
Hatta ürün indirime girmemişse müşteri memnuniyeti adına 60 güne kadar bu süre uzatılmaktadır.

İş Ve Staj Başvurusu

İş başvurularını nereden yapabilirim?
Firmamızla ilgili açık pozisyonları
www.facebook.com/LCWaikikiKariyer
www.twitter.com/LCWaikikiIK
www.linkedin.com
www.kariyer.net
web sayfaları üzerinden takip edebilirsiniz.
Ayrıca “hr@lcwaikiki.com”dan CV’nizi direk tarafımıza ulaştırabilirsiniz.

Staj başvurularını nereden yapabilirim?
Üniversite Stajyer başvurularınızı lcwaikikikampuste@lcwaikiki.com veya www.kariyer.net açık olan stajyer ilanımıza gerçekleştirebilirsiniz. Lise stajyer alımlarımızı ise, Meslek Liseleri aracılığı ile yapılmaktadır bireysel başvurular kabul edilmemektedir.
     
LC Waikiki de kaç kişi çalışıyor?
LC Waikiki, merkez binasında yaklaşık 5.600 kişi olmak üzere 1.500’ü aşkın farklı pozisyonda Türkiye ve yurtdışında toplam 54.700 kişiyi istihdam etmektedir.

Bayilik Talebi

Bayilik veriyor musunuz?
Nihai tüketicilere kendi mağazalarımızla ulaşma stratejimiz doğrultusunda, (Francis’e, bayi, korner veya toptan satış adı altında dahi olsa) bayilik vermeyip, mağazalarımızı kendi bünyemizde açmaktayız. Farklı ülkelerdeki uygulamalarımızı ilgili linkten  http://corporate.lcwaikiki.com/en-US/franchise-application-form  takip edebilirsiniz.


 

Mağazalar

Mağaza açılış ve kapanış saatlerimiz;
Cadde mağazalarınızın açılış ve kapanış  saati nedir?

Cadde mağazalarımız, genellikle 10:00 - 21:00 saatleri arasında çalışmaktadır. Hafta sonları mağaza açılış saatleri değişkenlik göstermektedir.

AVM mağazalarınızın açılış ve kapanış saati nedir?
AVM mağazalarımız, bulundukları alışveriş merkezinin açılış ve kapanış saatlerine (10:00 - 22:00) uymaktadır.
       
LC Waikiki mağazalarında taksit imkanı var mı?
Taksit imkanı sağlayabildiğimiz kartlar; Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Bank Kart,Ziraat Bankası, Card Finans, HSBC Advantage

LC Waikiki mağazalarında hangi kredi kartları geçerlidir?
Master / Visa özelliği taşıyan tüm kredi kartları ve harcama özelliği tanımlanmış debit kartları mağazalarımızda geçerlidir. Ayrıca Bonus, World, Maximum, Axess, Paraf, Bank Kart, Ziraat Bankası, Card Finans, HSBC Advantage banka kartları geçerlidir.

Katalog çekimlerinizde nasıl yer alabilirim?
LC Waikiki olarak , katalog çekimlerimiz için ajanslarla çalışmaktayız. Eğer tanıtım ve çekimler gibi organizasyonlarda yer almak istiyorsanız, doğrudan ajanslarla irtibat kurmanızı tavsiye ederiz. Çalıştığımız ajans bilgilerini paylaşamamakla birlikte, internet üzerinden farklı ajansların bilgilerine ulaşabileceğinizi hatırlatmak isteriz.

Yurtiçinde kaç tane mağazanız var?Yurt içinde, 552 mağazamızla sizlere hizmet vermekteyiz. Kendi mağaza açma çalışmalarımız devam etmekte olup, güncel mağaza bilgilerimize http://corporate.lcwaikiki.com/Magazalar adresinden ulaşabilirsiniz.      Yurtdışında kaç tane mağazanız var?Yurt dışında, 58 ülkede 724 mağaza ile hizmet vermekteyiz. Kendi mağaza açma çalışmalarımız devam etmekte olup, güncel mağaza bilgilerimize http://corporate.lcwaikiki.com/Magazalar adresinden ulaşabilirsiniz.

*LC Waikiki olarak tüm dünyada 58 ülkede 367 şehre, Türkiye’de 552 ve yurt dışında 724 olmak üzere toplam 1276 mağaza sayısına ulaşmış bulunmaktayız.

Ürün

LC Waikiki ürünlerini nerede ürettiriyor?
Ürünlerimizin %70’ni  Türkiye ürettirmekle beraber, %30’luk kısmını ise yurtdışında ürettirmekteyiz.

Ekolojik ürün stratejiniz nedir?
Satışa sunduğumuz tüm ürünleri üretim aşamasından başlayarak, tüm süreçlerde örneklem yöntemle testlere tabi tutmaktayız. Kendi bünyemizde laboratuvar kuracak kadar hassas davrandığımız bu konuda daha detaylı bilgi almak için http://corporate.lcwaikiki.com/ekoloji adresini ziyaret edebilirsiniz.

LC Waikiki de aksesuar ürünleri var mı?
Çanta, Gözlük, Saat, Outdoor Aksesuar, Bujuteri , Taşınabilir ve takılabilir aksesuarlar gibi ürünlerimiz belirli mağazalarımızda satışa sunulmaktadır.

 

Yardım Talebi Başvurusu

Yardım talepleri; İl/İlçe Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları aracılığıyla firmamıza talepte bulunulması halinde değerlendirilmektedir.

Burs desteği;
Annesi, babası veya her ikisi ölmüş, (Öksüz ve yetim) maddi yetersizliği olan,
Baba sağ ancak, çalışamayacak derece sağlık sorunu olan,
Geliri, bakmak ile yükümlü olduğu aile bireylerinin temel giderlerini karşılayamayacak derecede ağır maddi zorluk çeken,
Temel ihtiyaçlarını karşılayamayan ve eğitimine devam edemeyecek seviyede ihtiyaçlı olan ve vakıfta dosyası olup ihtiyaçlı olduğu bağlı olduğu ilçede bulunan sosyal yardımlaşma ve dayanışma vakfı tarafında da doğrulanan öğrencilere verilmektedir.

Giyim yardımları;
Stok durumumuzun uygun olması halinde ürünlerin gönderimi, Sosyal Yardımlaşma ve Dayanışma Vakıfları aracılığıyla yapılmaktadır.