ONLINE ALIŞVERİŞ

Doğa Adına

Doğanın masmavi denizleri, yemyeşil ağaçları ve bereketli toprakları nesillerdir çocuklarımızın isimlerine ilham oluyor. İsimlerini doğanın güzelliklerinden alan Deniz'lerin, Fidan'ların ve Toprak'ların yarınları için geleceğin kaynaklarını korumak üzere biz de üstümüze düşeni yapıyoruz.

LC Waikiki olarak yıllardır “İyi giyinmek herkesin hakkı” diyor ve ürünlerimizi her kesimden tüketiciyle buluşturuyoruz. Bununla birlikte temiz bir havayı solumanın, iyi kalitede suya erişmenin, iyi koşullarda çalışmanın yani sürdürülebilir iyi bir geleceğin de herkesin hakkı olduğuna inanıyoruz.

Bu doğrultuda Birleşmiş Milletler Sürdürülebilir Kalkınma Hedefleri çerçevesinde; Eşitsizliklerin Azaltılması, Sorumlu Üretim ve Tüketim, Temiz Su ve Sanitasyon ve Fırsat Eşitliği odak alanlarında çalışmalarımızı sürdürüyoruz.

LC Waikiki Green

LC Waikiki Green etiketli ürünlerimizle doğanın yenilenebilir bir parçasıyız. Doğal kaynakları, özellikle de su kaynaklarını tasarruflu kullanmaya, tüm atık materyallerin kaynak olduğu bilinciyle atıklarımızı yeniden değerlendirmeye odaklanıyoruz. Bu koleksiyonda geri dönüştürülmüş pamuk ve geri dönüştürülmüş polyester kullanıyor, daha az su, daha az kimyasal kullanımıyla, bitkisel boyama teknikleriyle ve doğadan renkli pamuk üretimiyle “doğa adına” ürünler üretiyoruz.