ONLINE ALIŞVERİŞ

LC Waikiki'de Kariyer

LC Waikiki merkez binasında 5800 üzerinde çalışan, 1691 farklı pozisyon, Türkiye ve Yurt Dışında toplam 58500 üzerinde kişiye iş imkânı sunmaktadır.

Başvuru Süreci

Web sayfamızdan LC Waikiki’deki açık pozisyonları takip edebilirsiniz.

Değerlendirme Süreci

Tüm başvurular gizlilik prensipleri çerçevesinde değerlendirilmektedir. Pozisyona göre değişiklik gösteren değerlendirme süreci aşağıdaki adımlardan oluşmaktadır.

  • Özgeçmiş İncelemesi,
  • Kişilik Envanteri,
  • Genel Yetenek Sınavı,
  • Teknik Yetkinlik Değerlendirmesi
  • Değerlendirme Merkezi Uygulaması
  • Yabancı Dil Sınavı, 

İşe Alım Süreci

Doğru işe, doğru insan prensibiyle hareket eden LC Waikiki’de işe alım süreci, her pozisyon için belirlenmiş olan teknik ve davranışsal yetkinlikler göz önünde bulundurularak yapılmaktadır.

Yeni Mezun Programları

Sektörün lider markası LC Waikiki, yeni mezunlara yönelik birçok program düzenlemektedir. Programlardaki temel amaç; kariyerine perakende sektöründe başlamak isteyen genç yetenekleri keşfetmek ve eğitim / mentörlük programları ile destekleyerek geleceğin perakendecilerini yetiştirmektir. Farklı pozisyonlar için açılan bu programlardan kendilerine en uygun olanı seçen yeni mezunlar, yurt içi mağazacılık, yurt dışı mağazacılık ve merkez departmanlarında kariyerlerine başlama imkânı bulabilmektedir.

Mağazacılık Yetiştirme Programı

"Yetiştirme Programı", LC Waikiki’de hızla artan mağazacılık yatırımları sonucu ortaya çıkan pozisyon ihityaçlarını karşılamak amacıyla ihtiyaca yönelik uygulanan bir programdır.