ONLINE ALIŞVERİŞ

LC Waikiki'de Kariyer

LC Waikiki merkez binasında 5700 üzerinde çalışan, 1500'den fazla pozisyon, Türkiye ve Yurt Dışında toplam 55000 üzerinde kişiye iş imkânı sunmaktadır.

Başvuru Süreci

Web sayfamızdan LC Waikiki’deki açık pozisyonları takip edebilirsiniz.

Değerlendirme Süreci

Tüm başvurular gizlilik prensipleri çerçevesinde değerlendirilmektedir. Pozisyona göre değişiklik gösteren değerlendirme süreci aşağıdaki adımlardan oluşmaktadır.

  • Özgeçmiş İncelemesi,
  • Kişilik Envanteri,
  • Genel Yetenek Sınavı,
  • İnsan Kaynakları Görüşmesi
  • Yönetici Görüşmesi
  • Referans Kontrol ve Ücret Teklifi, 

İşe Alım Süreci

LC Waikiki’de işe alım süreci, şirketimizin vizyon, misyon değer ve prensiplerine en fazla katkı sağlayacak insan kaynağına başvurduğu her pozisyon işin belirlenmiş olan teknik ve davranışsal yetkinlikler göz önüne alınarak yürütülmektedir.

Stajyer Alım Süreci

LC Waikiki'de staj imkanı, öğrenim durumu devam eden lise ve üniversite öğrencilerine sunulmaktadır. Lise stajyer alımı meslek liseleri aracılığıyla yaplımakta olup üniversite stajyer başvuruları kariyer portallarından yayınlanan ilgili ilanlar üzerinden alınmaktadır.

Yeni Mezun Programları

Sektörün lider markası LC Waikiki, yeni mezunlara yönelik birçok program düzenlemektedir. Programlardaki temel amaç; kariyerine perakende sektöründe başlamak isteyen genç yetenekleri keşfetmek ve eğitim / mentörlük programları ile destekleyerek geleceğin perakendecilerini yetiştirmektir. Farklı pozisyonlar için açılan bu programlardan kendilerine en uygun olanı seçen yeni mezunlar, yurt içi mağazacılık, yurt dışı mağazacılık ve merkez departmanlarında kariyerlerine başlama imkânı bulabilmektedir.

Mağazacılık Yetiştirme Programı

"Yetiştirme Programı", LC Waikiki’de hızla artan mağazacılık yatırımları sonucu ortaya çıkan pozisyon ihityaçlarını karşılamak amacıyla ihtiyaca yönelik uygulanan bir programdır.