ONLINE ALIŞVERİŞ

BAŞARILARIMIZ - 2014 - Fortune

Türkiye’nin Hazır giyim sektöründe 1. , En Büyük şirket sıralamasında 27. Şirketi LC Waikiki

Fortune dergisinin ev sahipliğinde ve Finar/Dun & Bradstreet (D&B) A.Ş'nin katkılarıyla hazırlanan "Fortune 500" listesinde LC Waikiki Türkiye’nin Hazır giyim sektöründe 1. , En Büyük şirket sıralamasında 27. Sırada yer aldı.

Türkiye’de çalışan sayısı en yüksek şirket sıralamasında LC Waikiki 9. Sırada
Fortune dergisinin ev sahipliğinde ve Finar/Dun & Bradstreet (D&B) A.Ş'nin katkılarıyla hazırlanan "Fortune 500" listesinde LC Waikiki Türkiye’de Çalışan sayısı en yüksek şirket sıralamasında LC Waikiki 9. Sırada yer aldı.

LC Waikiki satış karlılığı en yüksek şirketler sıralamasında 35. Sırada
Fortune dergisinin ev sahipliğinde ve Finar/Dun & Bradstreet (D&B) A.Ş'nin katkılarıyla hazırlanan "Fortune 500" listesinde LC Waikiki satış karlılığı en yüksek şirketler sıralamasında 35. Sırada yer aldı.

Fortune 500" listesinde LC Waikiki FVÖK’ü en yüksek 50 şirket içinde 14.sırada yer aldı.
Fortune dergisinin ev sahipliğinde ve Finar/Dun & Bradstreet (D&B) A.Ş'nin katkılarıyla hazırlanan "Fortune 500" listesinde LC Waikiki FVÖK’ü en yüksek 50 şirket içinde 14.sırada yer aldı.

LC Waikiki Türkiye’nin özkaynakları en yüksek şirketler sıralamasında 15. sırada yer aldı.
Fortune dergisinin ev sahipliğinde ve Finar/Dun & Bradstreet (D&B) A.Ş'nin katkılarıyla hazırlanan "Fortune 500" listesinde LC Waikiki Türkiye’nin özkaynakları en yüksek şirketler sıralamasında 15. sırada yer aldı.